Ārpus darba un ģimenes man ir divas kaislības - šahs un karatē. Šahs ir tas, kas palīdz attīstīt intelektu, jo ir stratēģijas un kara spēle, tāpat tas palīdz ikdienas dzīvē, ģimenē, darba gaitās, kā arī austrumu cīņās, ar kurām nodarbojos. Uzskatu, ka nodarbošanās ar karatē spēj saglabāt možu garu un uzturēt sevi labā fiziskā formā. Karatē ir mans jaunības eliksīrs.

— par šahu

Šahs ir mana aizraušanās jau kopš bērnības. Lai gan ar to nenodarbojos profesionāli, tomēr vienmēr esmu centies izmantot katru iespēju, lai par šīs stratēģiskās spēles taktiktiskajiem gājieniem uzzinātu ko vairāk no tiem, kuri to spēlē labāk par mani. Pirmos soļus šajā spēlē man palīdzēja spert tēvs, un arī es šaha pamatus esmu iemācījis saviem bērniem. Šobrīd viņi trenējas šaha klubā un arvien biežāk apspēlē mani. Brīvdienās, kad bērniem notiek šaha nodarbības, bieži izmantoju iespēju viņiem pievienoties, lai uzturētu sevi “formā”.

— par karatē

Ar austrumu cīņām nodarbojos kopš 1988. gada, kad sāku apmeklēt Kung Fu nodarbības, bet vēlāk pievērsos karatē. Pamazām šī nodarbošanās man iepatikās arvien vairāk, jo austrumu cīņas nav tikai fiziskas nodarbības, bet gan cieši saistītas ar filosofiju. Uzskatu, ka ar austrumu cīņām var nodarboties tikai gudri cilvēki, jo tā ir ļoti intelektuāla nodarbe un viena no mākslām, kas tiek apgūta – kā izvairīties no konfliktiem, nevis kā tajos iesaistīties. Savu pirmo danu ieguvu Yoshukai karatē virzienā. Kad gadu dzīvoju Ņujorkā, par manu skolotāju kļuva Džimijs Mora, kurš pārstāv Okinavas Shinjinbukan skolu, kuras pamatā ir sena Okinavas cīņas māksla Tī.

Screen-Shot-2014-01-09-at-18

- karatē

Šobrīd esmu oficiālais Shinjinbukan pārstāvis Latvijā un šo karatē veidu pasniedzu arī saviem skolēniem Rīgā. Esmu ieguvis melno jostu.