Pabriks: Nepieciešams izveidot darboties spējīgu, nevis tikai formāli funkcionējošu valdību

JAUNUMI • 8. oktobris 10:10
Foto: Centrālā vēlēšanu komisija
Foto: Centrālā vēlēšanu komisija

Jāizveido darboties spējīga, nevis tikai formāli funkcionējošu valdība, uzskata Eiropas Parlamenta deputāts un partiju apvienības “Attīstībai/Par!” Ministru prezidenta amata kandidāts Artis Pabriks.

Tas ir svarīgi, jo politiskais spēks vēlas strādāt pie partijas programmas īstenošanas par daudz kvalitatīvākas veselības aprūpes, reģionu reformas un ekonomiskās izaugsmes veicināšanas.

Viņš atzīst, ka situācija ir ļoti sarežģīta un svarīgi ir, kāds būs noskaņojums citās partijās un vai tās būs atvērtas uz konstruktīvu sadarbību, jo nav nepieciešams nonākt līdz ārkārtas vēlēšanām.

Politiķis norāda, ka sākotnēji jautājumi tiks pārrunāti viņa pārstāvētā politiskā spēka veidojošo partiju valžu sēdēs, kur tiks apskatīti vēlēšanu provizoriskie rezultāti, spriests par politiskā spēka pozīcijām un notiks “iepazīšanās” ar jaunajiem deputātiem.

Nākamnedēļ politiskais spēks veiks “lauka izpēti”, sākot sarunas ar citām partijām, informē Pabriks, reizē norādot, ka politiskais spēks nav uzvarētāji un nav pirmie. Vaicāts par to, vai partija un viņš pats plāno pretendēt uz premjera amatu, politiķis norādīja, ka par to ir pāragri runāt. Politiķis apliecināja, ka valdība netiks veidota ar “Saskaņu”.

Pēc ziņu aģentūras LETA materiāla

08.10.18.

— Citi jaunumi